2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projektová dokumentace - STAVEBNÍ ÚPRAVY KOMUNIKACE UL. BEZDĚKOVSKÁ, STRAKONICE
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace pro vydání povolení záměru (PDSP) včetně zajištění pravomocného povolení záměru (stavby), projektové dokumentace pro provedení stavby (PDPS), včetně inženýrské činnosti a autorského dozoru a zajištění výkonu funkce Koordinátora BOZP podle zákona č. 309/2006 Sb., § 14 čl. 2) a § 18 čl. 1) ve fázi přípravy stavby zpracováním příslušné dokumentace v souladu se zadávacími podmínkami , v rozsahu dle zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon (dále jen stavební zákon) a jeho prováděcích vyhlášek a v rozsahu dokumentace pro zadání/provádění stavby dle zákona č. 134/2016 o zadávání veřejných zakázek, v platném znění (dále též „ZZVZ“), jeho prováděcích předpisů. Předmětem zadání je vypracování projektové dokumentace na akci STAVEBNÍ ÚPRAVY KOMUNIKACE UL. BEZDĚKOVSKÁ, STRAKONICE. Jedná se o stávající komunikaci, která svým uspořádáním a technickým stavem je v současné době nevyhovující. Řešené území se nachází v zastavěném území v jižní části města Strakonice. Jedná se o městský prostor, ulici sloužící jako spojnici centra města a nádraží. Většina objektů je obytná, v centrální části je umístěna poliklinika a prodejna potravin COOP, v přízemí některých objektů jsou další prodejny a provozovny. Na „náměstí“ se sochou F. L. Čelakovského navazuje prostor předpolí školy. Na základě zadání rozsahu řešeného území byl v průběhu roku 2024 proveden průzkum stavu řešeného území. Stavba se nenachází v záplavovém ani poddolovaném území. V současné době jsou plochy využity jako komunikace s parkováním po obou stranách, pěší a cyklistická doprava je smíšená v prostoru chodníku. Komunikace je částečně asfaltová, částečně dlážděná kamennými kostkami. Chodníky jsou dlážděny v některých místech betonovou dlažbou, jinde kamennými kostkami drobného formátu (v některých místech s pozůstatkem dekorativního členění na barevně odlišené obdélníky). Stávající kontejnery jsou umístěny na okraji vozovky mezi zaparkovanými vozidly. Celkový počet parkovacích stání je cca 166. V řešeném území jsou stávající trasy vedení sítí technické infrastruktury, součástí záměru je rekonstrukce všech podzemních sítí technické infrastruktury a jejich případné přeložky.
Interne Kennung: 4149/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen
5. Los
Los: LOT-0001