2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawa dwóch sztuk fabrycznie nowych autobusów zeroemisyjnych jednej marki oraz dostawa jednego fabrycznie nowego wyprodukowany nie wcześniej niż w 2025 r., punktu ładowania mobilnego
Beschreibung: - dostawa dwóch sztuk fabrycznie nowych autobusów zeroemisyjnych jednej marki, napędzanych silnikiem elektrycznym zasilanych pakietem akumulatorów dostosowanych do przewozu osób niepełnosprawnych, o parametrach techniczno-użytkowych zgodnych z załącznikiem nr 1A do SWZ. oraz dostawa jednego fabrycznie nowego wyprodukowany nie wcześniej niż w 2025 r., punktu ładowania mobilnego typu plug-in zgodnego z załącznikiem nr 1A do SWZ. -szkolenie dla 5 -ciu kierowców i 5 -ciu mechaników z zakresu obsługi pojazdów.
Vorherige Bekanntmachung: 624452-2025
Interne Kennung: FP.272.12.2025.AM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144910 Elektrobusse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31153000 Gleichrichter
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: - dostawa dwóch sztuk fabrycznie nowych autobusów zeroemisyjnych jednej marki, napędzanych silnikiem elektrycznym zasilanych pakietem akumulatorów dostosowanych do przewozu osób niepełnosprawnych, o parametrach techniczno-użytkowych zgodnych z załącznikiem nr 1A do SWZ. oraz - dostawa jednego fabrycznie nowego wyprodukowany nie wcześniej niż w 2025 r., punktu ładowania mobilnego typu plug-in zgodnego z załącznikiem nr 1A do SWZ. - szkolenie dla 5 -ciu kierowców i 5 -ciu mechaników z zakresu obsługi pojazdów.
Interne Kennung: FP.272.12.2025.AM/1