2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výroba a dodání tisků pro PS
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je zajištění výroby a dodávky tisků dle specifikace zadavatele, jedná se o výrobu a dodávky samolepek, PVC desek, tiskopisů a dalších produktů dle požadavků zadavatele. Součástí plnění je dále práce grafika (příprava podkladů pro tisk, návrhy vizualizace, DTP).
Interne Kennung: VZ00436
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22820000 Formulare, 30199410 Selbstklebendes Papier, 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si pro dobu realizace plnění předmětu veřejné zakázky vyhrazuje dle § 100 odst. 1 ZZVZ změnu ceny zboží na základě inflační doložky, která je specifikována ve smlouvě.