2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren, implementatie, jaarlijks gebruik, onderhoud en optimalisatie van een performant en gebruiksvriendelijk Facility Management Information System in de cloud
Beschreibung: Stad Oostende maakt momenteel gebruik van een facility management information system FMIS als centraal gebouwenmeldpunt dat door alle stadsmedewerkers intensief gebruikt wordt. De software vormt de basis voor de werking van heel wat diensten binnen de directie Facilitair Beheer en bevat heel wat informatie, zowel op vlak van gebouwenbeheer als het beheer van kantoorartikelen, schoonmaakproducten als EHBO-materialen en dergelijke meer. De huidig lopende opdracht eindigt voorlopig op 31 december 2026. Voor de ingebruikname van een eventueel potentieel nieuw systeem dienen de bestaande gegevens uit het huidige programma dat tot dan in gebruik blijft te worden overgezet en gekoppeld naar het systeem. De eventuele potentiële opdrachtnemer dient hiertoe op voorhand te kunnen starten met het omschakelingstraject. Tijdens de overstap naar een eventueel potentieel nieuw systeem dient bij de overdracht van gegevens en het koppelen naar een nieuw pakket de ongestoorde werking van de diensten verzekerd te blijven. Deze ingreep verdient daarom de nodige omzichtigheid en dialoog met de eventuele potentiële nieuwe opdrachtnemer die op basis van de eigen expertise de mogelijkheden voor deze opdracht moet kunnen aanreiken. Om de opdrachtdocumenten te kunnen downloaden wordt u gevraagd een e-mailadres op te geven. Op dit e-mailadres zal alle eventuele communicatie gevoerd worden tijdens de plaatsingsprocedure, zoals daar zijn de eventuele vragen en antwoorden, ontbrekende pagina's of documenten,... Het is in uw belang dat u de opdrachtdocumenten via de link vermeld in het publicatiebericht downloadt en een geldig e-mailadres opgeeft.
Interne Kennung: PPP03T-8572/6207/4400.L.042
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 4400.L.042_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48420000 Softwarepaket für das Facility-Management und Softwarepaketreihe, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 48810000 Informationssysteme, 48451000 Softwarepaket für die Unternehmensressourcenplanung (ERP), 48421000 Softwarepaket für das Facility-Management, 48422000 Softwarepaketreihen