2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie robót budowlanych w zakresie Przebudowy Pawilonu Socjalnego - etap I Termomodernizacja w ramach zadania inwestycyjnego pn.; Przebudowa i termomodernizacja budynku Pawilonu Dydaktycznego (Socjalnego)
Beschreibung: Wykonanie robót budowlanych w zakresie Przebudowy Pawilonu Socjalnego - etap I Termomodernizacja w ramach zadania inwestycyjnego pn.; Przebudowa i termomodernizacja budynku Pawilonu Dydaktycznego (Socjalnego) Opis przedmiotu zamówienia warz z dokumentacją techniczną i projektem stanowią załącznik nr 1 do SWZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45421100 Einbau von Türen und Fenstern sowie Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie robót budowlanych w zakresie Przebudowy Pawilonu Socjalnego - etap I Termomodernizacja w ramach zadania inwestycyjnego pn.; Przebudowa i termomodernizacja budynku Pawilonu Dydaktycznego (Socjalnego).
Beschreibung: Wykonanie robót budowlanych w zakresie Przebudowy Pawilonu Socjalnego - etap I Termomodernizacja w ramach zadania inwestycyjnego pn.; Przebudowa i termomodernizacja budynku Pawilonu Dydaktycznego (Socjalnego). Opis przedmiotu zamówienia warz z dokumentacją techniczną i projektem stanowią załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: etap I Termomodernizacja
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45410000 Putzarbeiten, 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 45443000 Fassadenarbeiten, 45331220 Installation von Klimaanlagen, 45315700 Installation von Schaltanlagen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen