See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dokończenie Instalacji Głównej systemu cyklotronowego CYCLONE 30XP w ramach projektu CERAD - Centrum Projektowania i Syntezy Radiofarmaceutyków Ukierunkowanych Molekularnie realizowanego przez Narodowe Centrum Badań Jądrowych Ośrodek Radioizotopów POLATOM
Beschreibung: Dokończenie Instalacji Głównej systemu cyklotronowego CYCLONE 30XP w ramach projektu CERAD - Centrum Projektowania i Syntezy Radiofarmaceutyków Ukierunkowanych Molekularnie realizowanego przez Narodowe Centrum Badań Jądrowych Ośrodek Radioizotopów POLATOM. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31643000 Teilchenbeschleuniger
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 77/P/2025