228104-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – „Zakup aparatury i sprzętu medycznego na potrzeby Oddziału i Bloku Operacyjnego Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej oraz Oddziału i Bloku Operacyjnego Otolaryngologicznego Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup aparatury i sprzętu medycznego na potrzeby Oddziału i Bloku Operacyjnego Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej oraz Oddziału i Bloku Operacyjnego Otolaryngologicznego Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup aparatury i sprzętu medycznego na potrzeby Oddziału i Bloku Operacyjnego Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej oraz Oddziału i Bloku Operacyjnego Otolaryngologicznego Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.” w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”. Tytuł przedsięwzięcia: „Modernizacja pomieszczeń Oddziału Chirurgii Ogólnej i Chirurgii Onkologicznej oraz Otolaryngologicznego wraz z wyposażeniem w celu poprawy jakości i dostępności do diagnostyki i opieki onkologicznej” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załącznik nr 3.2 do SWZ – Oferowane parametry techniczne.
Interne Kennung: 37/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie uwzględnia w zamówieniu opcji.