See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: HRM systeem voor Dunea
Beschreibung: De opdracht omvat het inrichten en per 01-01-2027 leveren van een HRM-systeem met alle gangbare HRM functionaliteiten waaronder ondersteuning van de CAO en salarisverwerking door opdrachtnemer. Tot de scope van de aanbestedingsopdracht behoren: Levering en inrichting van een HRM-systeem met alle gangbare HRM functionaliteiten, zoals ESS, MSS en PSS; Migreren van personeelsdossiers; Verzorgen van de salarisverwerking; Koppelen met applicaties; Het beheren en onderhouden van het systeem inclusief het bijwerken van de CAO indien deze wijzigt. De omvang: Ca 646 verloningen per maand. Ca 630 ESS gebruikers. Ca 30 MSS gebruikers. Ca 450 extern ingehuurde medewerkers Ca. 2 functioneel beheerders voor HRM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79211110 Lohn- und Gehaltsabrechnung
5. Los
Los: LOT-0000