228195-2025 - Ergebnis
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Zagospodarowanie odpadów komunalnych (odpadów ulegających biodegradacji (bioodpadów 20 02 01), odpadów wielkogabarytowych (20 03 07), opakowań z tworzyw sztucznych (15 01 02), opakowań z metali (15 01 04), odpadów niesegregowanych (zmieszanych) (20 03 01)) pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z terenu Miasta i Gminy Szamotuły, poprzez przetransportowanie ich ze stacji przeładunkowej do ...
BeschreibungCzęść IV: Zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych (20 03 01) z nieruchomości zamieszkałych z terenu Miasta i Gminy Szamotuły, poprzez przetransportowanie ich ze stacji przeładunkowej do miejsca zagospodarowania zgodnie z obowiązującą ustawą o odpadach i ich zagospodarowanie. Opis: V. WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU 1. W postępowaniu mogą wziąć udział Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące: 1) zdolność do występowania w obrocie gospodarczym; Zamawiający nie określa szczegółowych warunków w tym zakresie. 2) uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający wymaga wykazania przez Wykonawcę posiadania: Dla części IV 1. Wpisu do rejestru podmiotów wprowadzających produkty, produkty w opakowaniach i gospodarujących odpadami, zgodnie z wymogami ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 z późn. zm.) 2. Posiadania aktualnego zezwolenia na zagospodarowanie wszystkich selektywnie zbieranych odpadów komunalnych, wymienionych w tab. nr 1, zgodnie ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 z późn. zm.). Dla części IV dodatkowo: 3. Status instalacji komunalnej zgodnie z art. 35 ust. 6 ustawy z dnia 14 grudnia 2012r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 z późn. zm.) wpisanej na listę udostępnioną w Biuletynie Informacji Publicznej przez marszałka województwa funkcjonujących instalacji, o których mowa w art. 35 ust. 6 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 z późn. zm.) 3) sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa szczegółowych warunków w tym zakresie. 4) zdolności technicznej lub zawodowej Dla części IV: a) Zamawiający wymaga wykazania przez Wykonawcę, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał, co najmniej 1 usługę polegającą na transporcie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych (20 03 01) oraz zagospodarowaniu niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o masie co najmniej 1000 Mg – łącznie w danym roku; Dla części IV: b) Zamawiający wymaga wykazania przez Wykonawcę dysponowania minimum 1 pojazdem ze skrzyniami samowyładowczymi o ładowności minimum 20 Mg dla każdej części zamówienia. Wszystkie pojazdy używane podczas realizacji przedmiotu zamówienia muszą spełniać wymogi normy emisji spalin nie niższą niż EURO 4, zgodnie z Dyrektywą 98 /969/EC (i 200/80/EC), Pojazdy powinny spełniać standardy techniczne, określone w przepisach szczególnych z uwzględnieniem zabezpieczenia przed wydostaniem się odpadów oraz wydzielaniem zapachów. W przypadku składania ofert na więcej niż jedną część zamówienia, Wykonawca zobowiązany jest dysponować minimum 1 pojazdem ze skrzyniami samowyładowczymi o ładowności minimum 20 Mg dla każdej części zamówienia. ze skrzyniami samowyładowczymi o ładowności minimum 20 Mg, pod warunkiem braku mieszania i transportowania przez Wykonawcę jednym transportem różnych frakcji odpadów.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych (20 03 01) z nieruchomości zamieszkałych z terenu Miasta i Gminy Szamotuły, poprzez przetransportowanie ich ze stacji przeładunkowej do miejsca zagospodarowania zgodnie z obowiązującą ustawą o odpadach i ich zagospodarowanie. - Część IV
BeschreibungCzęść IV: Zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych (20 03 01) z nieruchomości zamieszkałych z terenu Miasta i Gminy Szamotuły, poprzez przetransportowanie ich ze stacji przeładunkowej do miejsca zagospodarowania zgodnie z obowiązującą ustawą o odpadach i ich zagospodarowanie. Opis: V. WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU 1. W postępowaniu mogą wziąć udział Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące: 1) zdolność do występowania w obrocie gospodarczym; Zamawiający nie określa szczegółowych warunków w tym zakresie. 2) uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający wymaga wykazania przez Wykonawcę posiadania: Dla części IV 1. Wpisu do rejestru podmiotów wprowadzających produkty, produkty w opakowaniach i gospodarujących odpadami, zgodnie z wymogami ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 z późn. zm.) 2. Posiadania aktualnego zezwolenia na zagospodarowanie wszystkich selektywnie zbieranych odpadów komunalnych, wymienionych w tab. nr 1, zgodnie ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 z późn. zm.). Dla części IV dodatkowo: 3. Status instalacji komunalnej zgodnie z art. 35 ust. 6 ustawy z dnia 14 grudnia 2012r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 z późn. zm.) wpisanej na listę udostępnioną w Biuletynie Informacji Publicznej przez marszałka województwa funkcjonujących instalacji, o których mowa w art. 35 ust. 6 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 z późn. zm.) 3) sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa szczegółowych warunków w tym zakresie. 4) zdolności technicznej lub zawodowej Dla części IV: a) Zamawiający wymaga wykazania przez Wykonawcę, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał, co najmniej 1 usługę polegającą na transporcie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych (20 03 01) oraz zagospodarowaniu niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o masie co najmniej 1000 Mg – łącznie w danym roku; Dla części IV: b) Zamawiający wymaga wykazania przez Wykonawcę dysponowania minimum 1 pojazdem ze skrzyniami samowyładowczymi o ładowności minimum 20 Mg dla każdej części zamówienia. Wszystkie pojazdy używane podczas realizacji przedmiotu zamówienia muszą spełniać wymogi normy emisji spalin nie niższą niż EURO 4, zgodnie z Dyrektywą 98 /969/EC (i 200/80/EC), Pojazdy powinny spełniać standardy techniczne, określone w przepisach szczególnych z uwzględnieniem zabezpieczenia przed wydostaniem się odpadów oraz wydzielaniem zapachów. W przypadku składania ofert na więcej niż jedną część zamówienia, Wykonawca zobowiązany jest dysponować minimum 1 pojazdem ze skrzyniami samowyładowczymi o ładowności minimum 20 Mg dla każdej części zamówienia. ze skrzyniami samowyładowczymi o ładowności minimum 20 Mg, pod warunkiem braku mieszania i transportowania przez Wykonawcę jednym transportem różnych frakcji odpadów
Interne KennungWI.271.21.2024