2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bedrijfskleding inclusief veiligheidsschoeisel en persoonlijke beschermingsmiddelen
Beschreibung: De aanbestedende dienst heeft als doel met deze aanbesteding het afsluiten van een raamovereenkomst met één (1) leverancier, die kan voorzien in de levering (en het vermaken en bedrukken) van bedrijfskleding, veiligheidsschoeisel en PBM. De aanbestedende dienst wenst met deze aanbesteding de kwalitatief beste partij te contracteren, tegen de best mogelijke voorwaarden en zo laag mogelijke kosten. Op basis van de kosten is de verwachte omvang van deze aanbesteding over de volledige looptijd €640.000,-. De omvang van de raamovereenkomst is indicatief. Hier kunnen geen rechten aan ontleend worden. De te sluiten overeenkomst moet worden gekwalificeerd als raamovereenkomst in de zin van de Aanbestedingswet 2012. Om die reden zal deze worden gesloten voor een maximale waarde van 150% van het hierboven genoemde bedrag, wetende € 960.000,- excl. btw.
Interne Kennung: 3045/LH
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18143000 Schutzkleidung, 18222000 Firmenkleidung, 18800000 Schuhwerk
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie verlengingsmogelijkheden