See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bytový dům J.K.Tyla - projektová dokumentace, inženýring a autorský dozor“
Beschreibung: Bytový dům J.K.Tyla - projektová dokumentace, inženýring a autorský dozor“
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Předmětem plnění je zajištění průzkumu a měření, dopracování vítězného soutěžního návrhu, vypracování projektové dokumentace všech stupňů a odsouhlasení projektu objednatelem, zajištění inženýrské činnosti a zajištění všech povolovacích procesů a obstarání platných a účinných povolení k realizaci stavby „Bytový dům J.K.Tyla“.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Smlouva o dílo na projektovou činnost, inženýrskou činnost a autorský dozor pro projekt „Bytový dům J.K.Tyla“
Beschreibung: Předmětem plnění je zajištění průzkumu a měření, dopracování vítězného soutěžního návrhu, vypracování projektové dokumentace všech stupňů a odsouhlasení projektu objednatelem, zajištění inženýrské činnosti a zajištění všech povolovacích procesů a obstarání platných a účinných povolení k realizaci stavby „Bytový dům J.K.Tyla“.
Interne Kennung: JKT
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen