See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy specjalistów okulistyki w Oddziale Okulistycznym SP ZOZ MSWiA w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem konkursu jest całodobowe udzielanie świadczeń zdrowotnych, w rodzaju: LECZENIE SZPITALNE, w zakresie: OKULISTYKA - HOSPITALIZACJA PLANOWA (w tym grupy JGP - B16, B16G, B17, B17G, B25, B11, B72, B73, B84, B32, B33, B43), OKULISTYKA - HOSPITALIZACJA PLANOWA –B18G, B19G, program lekowy b.70. (wszystkie w ramach limitu z NFZ) przez lekarzy specjalistów okulistyki, w Oddziale Okulistycznym SP ZOZ MSWiA w Krakowie
Interne Kennung: konkurs ofert nr 16/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121100 Dienstleistungen von praktischen Ärzten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy specjalistów okulistyki
Interne Kennung: 16/2026