2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej modernizacji i adaptacji pałacu w Winnej Górze na cele kulturalne – z podziałem na części.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej modernizacji i adaptacji pałacu w Winnej Górze na cele kulturalne – z podziałem na części. Przedmiot zamówienia jest podzielony na dwie części: Część nr 1: Przedmiotem zamówienia jest realizacja wielobranżowej dokumentacji projektowej modernizacji i adaptacji pałacu w Winnej Górze na cele kulturalne. Część nr 2: Przedmiotem zamówienia jest realizacja scenariusza i projektu architektoniczno-scenograficznego wystawy stałej.
Interne Kennung: PD-ZP.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przedmiotem zamówienia jest realizacja wielobranżowej dokumentacji projektowej modernizacji i adaptacji pałacu w Winnej Górze na cele kulturalne.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja wielobranżowej dokumentacji projektowej modernizacji i adaptacji pałacu w Winnej Górze na cele kulturalne.
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 1
Los: LOT-0002
Titel: Przedmiotem zamówienia jest realizacja scenariusza i projektu architektoniczno-scenograficznego wystawy stałej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja scenariusza i projektu architektoniczno-scenograficznego wystawy stałej.
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 2