228370-2025 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Eisenbahnen und anderen Ausrüstungen – Świadczenie usług utrzymania urządzeń sterowania ruchem kolejowym, stanowiących własność Pomorskiej Kolei Metropolitalnej S.A.
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług utrzymania urządzeń sterowania ruchem kolejowym, stanowiących własność Pomorskiej Kolei Metropolitalnej S.A.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne wykonywanie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usług Konserwacji, napraw bieżących, przeglądów oraz niezbędnej pomocy przy usuwaniu Awarii, Usterek i Wad Urządzeń SRK, stanowiących własność Zamawiającego. Postępowanie prowadzone w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt. 1 lit. a i b ustawy z dnia 11 września 2019 r.- Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zmianami, dale ustawa „Pzp”), ponieważ usługi utrzymania urządzeń sterowania ruchem kolejowym, stanowiącymi własność Zamawiającego - PKM S.A., mogą być wykonywane tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze oraz w związku z wykonywaniem praw wyłącznych o obiektywnym charakterze, tym Wykonawcą jest ALSTOM POLSKA S.A., ul. Emilii Plater 53, 00-113 Warszawa. Zamawiający przeprowadzi negocjacje z Wykonawcą ALSTOM POLSKA S.A., ul. Emilii Plater 53, 00-113 Warszawa (Oddział Katowice, ul. Modelarska 12, 40-142 Katowice). Postępowanie prowadzone jest elektronicznie.
Interne Kennung: PKM/DO/ZU/350/2/25
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50220000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Eisenbahnen und anderen Ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34632000 Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne wykonywanie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usług konserwacji, napraw bieżących, przeglądów oraz niezbędnej pomocy przy usuwaniu awarii, usterek i wad urządzeń SRK, stanowiących własność Zamawiającego.