228401-2026 - Ergebnis
Tschechien – Stromerzeugungsanlagen – Dodávka pozemních elektrických zdrojů
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka pozemních elektrických zdrojů
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodání 2 kusů bateriových pozemních zdrojů elektrické energie a dodáni 2 kusů motorových pozemních zdrojů elektrické energie pro spouštění letadel.
Interne KennungLOM/2026/ÚS-188
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelDodání 2 kusů bateriových pozemních zdrojů
BeschreibungPředmětem 1. části VZ je dodání 2 kusů bateriových pozemních zdrojů elektrické energie podle minimální technické specifikace uvedené v čl. 2.1.1 této ZD, které budou použity pro spouštění letadel.
Interne KennungLOM/2026/ÚS-188/1
LosLOT-0002
TitelDodáni 2 kusů motorových (Dieslových) pozemních zdrojů elektrické energie
BeschreibungPředmětem 2. části VZ je dodáni 2 kusů motorových (Dieslových) pozemních zdrojů elektrické energie podle minimální technické specifikace uvedené v čl. 2.1.2 této ZD, pro spouštění letadel.
Interne KennungLOM/2026/ÚS-188/2