228444-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Versicherungen – Eigen Risicodragerschap WGA
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Eigen Risicodragerschap WGA
Beschreibung: De Aanbestedende dienst wenst per 1-1-2026 een nieuwe WGA eigen risicodrager verzekering af te sluiten om daarmee alle toerekenbare lasten van het WGA eigen risicodragerschap af te dekken. Daarbij dient – naast de basisdekking – ook het uitlooprisico afgedekt te worden. De Aanbestedende dienst is eigen risicodrager voor de Ziektewet en is ook voornemens dit te blijven gedurende de volledige looptijd van de nieuwe WGA verzekering. Zie aanbestedingsleidraad.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Aanbestedende dienst wenst per 1-1-2026 een nieuwe WGA eigen risicodrager verzekering af te sluiten om daarmee alle toerekenbare lasten van het WGA eigen risicodragerschap af te dekken. Daarbij dient – naast de basisdekking – ook het uitlooprisico afgedekt te worden. De Aanbestedende dienst is eigen risicodrager voor de Ziektewet en is ook voornemens dit te blijven gedurende de volledige looptijd van de nieuwe WGA verzekering. Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Twee optionele verlengingen van elk drie jaar