2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaaksysteem met geïntegreerd DMS
Beschreibung: Het gewenste eindresultaat van deze aanbesteding is, dat Veiligheidsregio Fryslân beschikt over een betrouwbare, toekomstbestendige en flexibele informatievoorziening waarin de verschillende organisatieonderdelen van Veiligheidsregio Fryslân, brandweer, GGD, crisisbeheersing en bedrijfsvoering, integraal kunnen werken binnen één zaaksysteem. Dit stelt medewerkers in staat om op een uniforme en efficiënte wijze zaken en documenten te registreren, behandelen, beheren en raadplegen. 1
Interne Kennung: 26.EA.2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Raamovereenkomst wordt aangegaan voor de periode van 4 jaar met een optie tot verlenging, van maximaal 4 keer met 1 jaar. Maximale looptijd van het contract bedraagt 8 jaar.