2. Verfahren
Verfahren
Titel: OPST - Konektivita, HW, SW, vybavení středních škol v Ústeckém kraji - VOŠESZ, OA, SPgŠ a SZŠ Most
Beschreibung: Předmětem plnění 1. a 2. části veřejné zakázky je pro: 1. část: Konektivita zajištění konektivity (dodávka síťové infrastruktury) zahrnující dopravu, dodávku, montáž, se-známení s obsluhou a zprovoznění 2. část: Koncové prvky dodávka koncových IT zařízení vč. montáže a zaškolení
Interne Kennung: KUUK/021450/2026/INV/VZ-PIT/0011
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32400000 Netzwerke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Konektivita
Beschreibung: 1. část: zajištění konektivity (dodávka síťové infrastruktury) zahrnující dopravu, dodávku, montáž, seznámení s obsluhou a zprovoznění
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung
Los: LOT-0002
Titel: Koncové prvky
Beschreibung: dodávka koncových IT zařízení vč. montáže a zaškolení
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30195200 Elektronische Copyboards oder Zubehör