See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa spadochronów desantowych WS
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa spadochronów WS zwana dalej „towarem”, realizowana w ramach 2 części: 1.1. Część 1 – dostawa spadochronów desantowych WS grupy A, 1.2. Część 2 – dostawa spadochronów desantowych WS grupy C, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, który stanowi załącznik nr 3a i 3b do SWZ. 2. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w zał. nr 5 do SWZ – „Szczegółowa oferta cenowa”. 3. Warunki realizacji zamówienia oraz standardy jakościowe zostały przedstawione w zał. nr 6a i 6b do SWZ – „Projektowane postanowienia umowy”. 4. Dostarczony towar musi być nowy, kategorii pierwszej oraz wyprodukowany odpowiednio: a) Część 1 – w roku dostawy do Zamawiającego, b) Część 2 – nie wcześniej niż 18 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego. 5. Wymagania jakościowe Zamawiającego dotyczące nadzoru wojskowego przez realizującego proces nadzorowania jakości towaru zamawianego u dostawców/ kooperantów zostały określone w zał. nr 6a i 6b do SWZ – „Projektowane postanowienia umowy”. 6. Towar zostanie odebrany pod względem stanu technicznego, jakości i ukompletowania w miejscu dostawy przez upoważnionych przedstawicieli Zamawiającego. 7. Towar musi spełniać wymagania jakościowe określone w zał. nr 3a i 3b do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia” i w odpowiednich normach oraz musi posiadać wymagane dopuszczenia i atesty zgodnie z obowiązującymi przepisami. 8. W ramach zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany dostarczyć zamówiony towar w asortymencie i ilościach do siedziby Zamawiającego, zgodnie z zał. nr 5 do SWZ – „Szczegółowa oferta cenowa”. 9. Wykonawca na dostarczony towar udzieli min. 24 miesięcznej gwarancji, licząc od daty dostawy na wyroby nie podlegające eksploatacyjnemu zużyciu.
Interne Kennung: ZP/OiB/01/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39523000 Fallschirme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cześć 1 - Dostawa spadochronów desantowych WS grupy A
Beschreibung: Cześć 1 - Dostawa spadochronów desantowych WS grupy A
Los: LOT-0002
Titel: Cześć 2 - Dostawa spadochronów desantowych WS grupy C
Beschreibung: Cześć 2 - Dostawa spadochronów desantowych WS grupy C