228507-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa odczynników, materiałów eksploatacyjnych wraz z dzierżawą analizatorów z podziałem na 5 zadań dla Laboratorium Diagnostycznego Powiatowego Szpitala im. Władysława Biegańskiego w Iławie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa odczynników, materiałów eksploatacyjnych wraz z dzierżawą analizatorów z podziałem na 5 zadań dla Laboratorium Diagnostycznego Powiatowego Szpitala im. Władysława Biegańskiego w Iławie
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników, materiałów eksploatacyjnych wraz z dzierżawą analizatorów z podziałem na 5 zadań dla Laboratorium Diagnostycznego Powiatowego Szpitala im. Władysława Biegańskiego w Iławie Zadanie nr 1 Dostawa odczynników, materiałów eksploatacyjnych i kontroli niezbędnych do przeprowadzenia 682 200 oznaczeń z zakresu biochemii klinicznej w okresie 36 miesięcy wraz z dzierżawą dwóch analizatorów Zadanie nr 2 Dzierżawa 4 analizatorów parametrów krytycznych oraz zakup modułów pomiarowych, materiałów eksploatacyjnych i pakietów przeglądowych. Zadanie nr 3 Zakup testów płytkowych, paskowych i lateksowych do diagnostyki chorób zakaźnych, substancji uzależniających, reumatologicznych i krwi utajonej na 36 miesięcy. Zadanie nr 4 Drobny sprzęt laboratoryjny i drobny szklany sprzęt laboratoryjny na okres 36 miesięcy Zadanie nr 5 Zakup probówek do badań parazytologicznych na okres 36 miesięcy 2. Obowiązki Wykonawcy : • Dostawa i transport • Rozładunek i wnoszenie do pomieszczeń magazynowych • Termin realizacji dostaw: w dni robocze w godzinach od 7:30 do 14:30
Interne Kennung7/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung, 33696500 Laborreagenzien, 38434000 Analysatoren
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 Dostawa odczynników, materiałów eksploatacyjnych i kontroli niezbędnych do przeprowadzenia 682 200 oznaczeń z zakresu biochemii klinicznej w okresie 36 miesięcy wraz z dzierżawą dwóch analizatorów
BeschreibungSzczegółowy opis zawiera załącznik nr 2 Formularz asortymentowo -cenowy
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 Dzierżawa 4 analizatorów parametrów krytycznych oraz zakup modułów pomiarowych, materiałów eksploatacyjnych i pakietów przeglądowych.
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3 Zakup testów płytkowych, paskowych i lateksowych do diagnostyki chorób zakaźnych, substancji uzależniających, reumatologicznych i krwi utajonej na 36 miesięcy.
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4 Drobny sprzęt laboratoryjny i drobny szklany sprzęt laboratoryjny na okres 36 miesięcy
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33793000 Glaswaren für Laboratorien
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 5 Zakup probówek do badań parazytologicznych na okres 36 miesięcy