See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie zmian w Systemie Pobyt i portalu Moduł Obsługi Spraw
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług informatyczno-programistyczno-wdrożeniowych polegających na realizowaniu zmian w Systemie Pobyt i portalu MOS w celu bieżącego rozwoju wspominanego systemu/portalu w ramach określonej w umowie liczby roboczogodzin.
Interne Kennung: 40/POBYT-ZMIANY/WR/25
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72265000 Software-Konfiguration, 72212000 Programmierung von Anwendersoftware, 72263000 Software-Implementierung, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72700000 Computernetze
5. Los
Los: LOT-0001