228581-2026 - Ergebnis
Polen – Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen – Świadczenie usług w zakresie wykonywania okresowych przeglądów technicznych oraz konserwacji sprzętu i aparatury medycznej będących na stanie Instytutu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług w zakresie wykonywania okresowych przeglądów technicznych oraz konserwacji sprzętu i aparatury medycznej będących na stanie Instytutu
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia: świadczenie usług w zakresie wykonywania okresowych przeglądów technicznych oraz konserwacji sprzętu i aparatury medycznej będących na stanie Instytutu. Postępowanie o udzielenie niniejszego zamówienia zostało zakwalifikowane do usług. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla Części nr 1-56; 3) załącznik nr 2a – opis przedmiotu zamówienia (OPZ); 4) załącznik nr 3 – projekt umowy. 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. 4. Wykonawca może złożyć ofertę w odniesieniu do wszystkich części (pakietów) zamówienia. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia na które Wykonawca może złożyć ofertę oraz nie określa maksymalnej liczby części zamówienia, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu Wykonawcy. 5. Liczba części zamówienia (pakietów, zadań): 56. 6. Termin wykonania zamówienia: sukcesywnie w okresie 36 miesięcy od daty zawarcia umowy. 7. Szczegółowe zagadnienia dotyczące terminu wykonania umowy określa projekt umowy, stanowiący załącznik nr 3 do SWZ. 8. W przypadkach określonych w projekcie umowy termin wykonania umowy może ulec zmianie. 9.Miejsce realizacji zamówienia: Narodowy Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji im. prof. hab. med. Eleonory Reicher z siedzibą w Warszawie (02-637), ul. Spartańska 1. 10.Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 11.Wszystkie wymagania określone w SWZ i dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 12.Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 13.Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp. 14.Zamawiający nie przewiduje skorzystania z prawa opcji.
Vorherige Bekanntmachung471083-2025
Interne Kennung12/PN/2025/MT
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensAdres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://nigrr.ezamawiajacy.pl, link, pod którym w strefie publicznej zostało opublikowane postępowanie: https://nigrr.ezamawiajacy.pl/pn/NIGRR/demand/211782/notice/public/details
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50420000 Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 6 - Konserwacja wraz z przeglądem technicznym aparatu CT Somatom Definition
Beschreibung1.Przedmiot zamówienia: świadczenie usług w zakresie wykonywania okresowych przeglądów technicznych oraz konserwacji sprzętu i aparatury medycznej będących na stanie Instytutu. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1)załącznik nr 1 – formularz oferty; 2)załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla Części nr 1-56; 3)załącznik nr 2a – opis przedmiotu zamówienia (OPZ); 4)załącznik nr 3 – projekt umowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo niepełnej realizacji umowy w zakresie danej części. Zamówienie realizowane będzie zgodnie z bieżącymi potrzebami Zamawiającego. Wartość świadczenia stron nie będzie jednak niższa niż 70% całkowitej wartości Przedmiotu Umowy brutto (każdej z części zamówienia). Powyższe nie ma zastosowania w przypadku odstąpienia od Umowy lub wypowiedzenia Umowy przez Zamawiającego wskutek okoliczności zawinionych przez Wykonawcę lub niezależnych od woli Stron.
Interne Kennungczęść nr 6
LosLOT-0008
TitelCzęść nr 8 - Konserwacja wraz z przeglądem technicznym aparatów EKG ELI 280
Interne Kennungczęść nr 8
LosLOT-0010
TitelCzęść nr 10 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym aparatu RTG Cios Fusion
Interne Kennungczęść nr 10
LosLOT-0011
TitelCzęść nr 11 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym aparatu RTG DRX Evolution
Interne Kennungczęść nr 11
LosLOT-0014
TitelCzęść nr 14 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym aparatów USG 1
Interne Kennungczęść nr 14
LosLOT-0015
TitelCzęść nr 15 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym aparatów USG Philips
Interne Kennungczęść nr 15
LosLOT-0017
TitelCzęść nr 17 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym aparatów USG
Interne Kennungczęść nr 17
LosLOT-0019
TitelCzęść nr 19 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym defibrylatorów DefiMax
Interne Kennungczęść nr 19
LosLOT-0042
TitelCzęść nr 42 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym rezonansu magnetycznego
Interne Kennungczęść nr 42