2. Verfahren
Verfahren
Titel: Koop woonunits
Beschreibung: De Opdracht koop woonunits die is beschreven in dit Beschrijvend Document gaat over de koop van (nood)woonunits voor de opvang van statushouders op 2 locaties.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Deze Opdracht wordt via een versnelde procedure (Aw 2012, Artikel 2.74)op de markt gezet vanwege de urgente situatie inzake de opvang van voor het oorlogsgeweld uitgeweken Oekraïense vluchtelingen. De minimale termijnen die gewoonlijk gehanteerd dienen te worden zijn hierdoor te lang.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44211000 Vorgefertigte Gebäude
5. Los
Los: LOT-0000