See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych, immunoglobuliny, płynów infuzyjnych dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Bytomiu
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został podzielony na niżej wymienione części (pakiety) od 1 do 24:
Interne Kennung: 11/11PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nieograniczony
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet Nr 1 – Immunoglobulina anty D
Beschreibung: Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennung: 11/11PN/2025 - 1
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet Nr 2 – Leki I
Beschreibung: Pakiet Nr 2 – Leki I
Interne Kennung: 11/11PN/2025-2
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet Nr 3 - Leki II
Interne Kennung: 11/11PN/2025-3
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet Nr 4 - Paracetamol
Interne Kennung: 11/11PN/2025-4
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet Nr 5 - Albuminy
Interne Kennung: 11/11PN/2025-5
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET NR 6 - Płyny infuzyjne I
Interne Kennung: 11/11PN/2025-6
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet Nr 7 – Płyny infuzyjne II
Interne Kennung: 11/11PN/2025-7
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET NR 8 - Płyny infuzyjne III
Interne Kennung: 11/11PN/2025-8
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 9 – Płyny infuzyjne IV
Interne Kennung: 11/11PN/2025-9
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET NR 10 -Płyny infuzyjne V
Interne Kennung: 11/11PN/2025-10
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet Nr 11 - Płyny infuzyjne VI
Interne Kennung: 11/11PN/2025-11
Los: LOT-0015
Titel: PAKIET NR 12 - Płyny infuzyjne VII
Interne Kennung: 11/11PN/2025-12
Los: LOT-0016
Titel: PAKIET NR 13 - Płyny infuzyjne VIII
Interne Kennung: 11/11PN/2025-13
Los: LOT-0017
Titel: PAKIET NR 14 - Płyny infuzyjne IX
Interne Kennung: 11/11PN/2025-14
Los: LOT-0018
Titel: PAKIET NR 15 - Płyny infuzyjne X
Interne Kennung: 11/11PN/2025-15
Los: LOT-0019
Titel: PAKIET NR 16 - Mannitol
Interne Kennung: 11/11PN/2025-16
Los: LOT-0020
Titel: PAKIET NR 17 - Delstram
Interne Kennung: 11/11PN/2025-17
Los: LOT-0021
Titel: PAKIET NR 18 - Preparaty aminikwasów i emulsjue tłuszczowe
Interne Kennung: 11/11PN/2025-18
Los: LOT-0022
Titel: PAKIET NR 19 - Preparaty do żywienia noworodków
Interne Kennung: 11/11PN/2025-19
Los: LOT-0023
Titel: PAKIET NR 20 - Preparat do żywienia, worek dwukomorowy
Interne Kennung: 11/11PN/2025-20
Los: LOT-0024
Titel: PAKIET NR 21 - Preparaty do żywienia pozajelitowego I
Interne Kennung: 11/11PN/2025-21
Los: LOT-0025
Titel: PAKIET NR 22 - Preparaty do żywienia pozajelitowego II
Interne Kennung: 11/11PN/2025-22
Los: LOT-0026
Titel: PAKIET NR 23 - Preparaty do żywienia dojelitowego
Interne Kennung: 11/11PN/2025-23
Los: LOT-0027
Titel: PAKIET NR 24 - Opatrunki specjalistyczne
Interne Kennung: 11/11PN/2025-24