See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Regenerace objektu bývalých papíren v Žatci - Vybudování a vybavení městského archivu a kuželny
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající ve stavebních úpravách a změně v užívání stavby bývalých papíren v Žatci, resp. její spodní části. Stavba se nachází v centrální části Žatce v ul. Volyňských Čechů. Jižní část objektu v horní části komplexu prošla v minulosti celkovou rekonstrukcí a je nově využívána jako depozitář muzea. Předmětem plnění této veřejné zakázky je stavební řešení severní a střední části bývalých papíren. Ve střední části bude vybudován městský archiv (SO 01) a v severní části bude vybudována nová kuželna (SO 02). Budova plánovaného městského archivu se nachází svou větší částí na p.p.č. 938/2, avšak svým půdorysných rozsahem se rozkládá i na pozemku p.č. 901/2. Budova plánované kuželny bude umístěna pouze na pozemku p.č. 901/2. Oba stavební objekty budou provozně a stavebně odděleny. Objekt městského archivu (SO 01) a kuželny (SO 02) bude funkčně propojen pouze na úrovni podkroví (aby byla zajištěna možnost vstupu do půdních prostor). Vstup do městského archivu bude vybudován nově z ul. Volyňských Čechů. Vstup do budovy kuželny bude zachován původní a to vstup od kruhové křižovatky ul. Volyňských Čechů a ul. Komenského. Stavební objekty budou samostatně napojeny na inženýrské sítě technické infrastruktury s výjimkou elektrické energie. Přípojka elektrické energie je zajištěna ve stávajícím stavu v severní části stavby na p.p.č. 901/2. Oba stavební objekty budou mít vlastní měření elektrické energie. Přípojky vody, splaškové kanalizace a horkovodu budou vybudovány nové, tyto přípojky jsou řešeny v samostatné projektové dokumentaci. Dojde také k opravě napojení dešťových svodů a přípojek těchto svodů na kanalizaci v ul. Volyňských Čechů i ze dvora. Horkovodní přípojka byla řešena v samostatné dokumentaci společností Studio P+K ze dne 01/2017. Zdrojem tepla bude kompaktní předávací stanice tepla o jmenovitém výkonu 250 kW (200 kW pro vytápění, 50 kW pro ohřev teplé vody). Na obvodové konstrukci severní části budovy se nachází výškový bod statní nivelace, tvořený ocelovým trnem vsazeným do obvodového zdiva. Tento bod bude zachován, dojde pouze k povrchové opravě nátěru bodu.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45211360 Stadtentwicklungsbauarbeiten, 45212200 Bauarbeiten für Sportanlagen, 39151100 Regalanlagen, 39131100 Archivregale, 39132000 Archivierungssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající ve stavebních úpravách a změně v užívání stavby bývalých papíren v Žatci, resp. její spodní části. Stavba se nachází v centrální části Žatce v ul. Volyňských Čechů. Jižní část objektu v horní části komplexu prošla v minulosti celkovou rekonstrukcí a je nově využívána jako depozitář muzea. Předmětem plnění této veřejné zakázky je stavební řešení severní a střední části bývalých papíren. Ve střední části bude vybudován městský archiv (SO 01) a v severní části bude vybudována nová kuželna (SO 02). Budova plánovaného městského archivu se nachází svou větší částí na p.p.č. 938/2, avšak svým půdorysných rozsahem se rozkládá i na pozemku p.č. 901/2. Budova plánované kuželny bude umístěna pouze na pozemku p.č. 901/2. Oba stavební objekty budou provozně a stavebně odděleny. Objekt městského archivu (SO 01) a kuželny (SO 02) bude funkčně propojen pouze na úrovni podkroví (aby byla zajištěna možnost vstupu do půdních prostor). Vstup do městského archivu bude vybudován nově z ul. Volyňských Čechů. Vstup do budovy kuželny bude zachován původní a to vstup od kruhové křižovatky ul. Volyňských Čechů a ul. Komenského. Stavební objekty budou samostatně napojeny na inženýrské sítě technické infrastruktury s výjimkou elektrické energie. Přípojka elektrické energie je zajištěna ve stávajícím stavu v severní části stavby na p.p.č. 901/2. Oba stavební objekty budou mít vlastní měření elektrické energie. Přípojky vody, splaškové kanalizace a horkovodu budou vybudovány nové, tyto přípojky jsou řešeny v samostatné projektové dokumentaci. Dojde také k opravě napojení dešťových svodů a přípojek těchto svodů na kanalizaci v ul. Volyňských Čechů i ze dvora. Horkovodní přípojka byla řešena v samostatné dokumentaci společností Studio P+K ze dne 01/2017. Zdrojem tepla bude kompaktní předávací stanice tepla o jmenovitém výkonu 250 kW (200 kW pro vytápění, 50 kW pro ohřev teplé vody). Na obvodové konstrukci severní části budovy se nachází výškový bod statní nivelace, tvořený ocelovým trnem vsazeným do obvodového zdiva. Tento bod bude zachován, dojde pouze k povrchové opravě nátěru bodu. Zadavatel uvádí, že plnění této veřejné zakázky bude spolufinancováno z dotace poskytnuté Státním fondem podpory investic z Programu Brownfieldy, Výzva č. 1/496/2021.
Interne Kennung: Město Žatec