See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hernieuwing van de SAS licenties en de betrokken technische support
Beschreibung: Raamcontract voor de hernieuwing van de SAS licenties en de betrokken technische support
Interne Kennung: 0000787398
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 0000787398 - 1
Beschreibung: Hernieuwing van de SAS licenties en de betrokken technische support. Deze opdracht dekt dus de behoeften van Infrabel, maar zou ook het voorwerp kunnen zijn van bestellingen voor andere potentiële begunstigden van de raamovereenkomst, namelijk HR RAIL (die als aankoper wordt vermeld)
Interne Kennung: 1