2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaprojektowanie oraz wykonanie, w formule „zaprojektuj i wybuduj”, pełnego zakresu robót budowlanych niezbędnych do realizacji zadania, zadania inwestycyjnego pn.: „Rekultywacja północno - wschodniej części kamieniołomu Sadowa Góra wraz z infrastrukturą towarzyszącą”, w podziale na dwie części.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie oraz wykonanie, w formule „zaprojektuj i wybuduj”, pełnego zakresu robót budowlanych niezbędnych do realizacji zadania inwestycyjnego pn.: „Rekultywacja północno - wschodniej części kamieniołomu Sadowa Góra wraz z infrastrukturą towarzyszącą”. Zamówienie zostało podzielone na 2 części: Część 1: "Stara prochownia - rekultywacja północno-wschodniej części kamieniołomu Sadowa Góra w Jaworznie" i „Budowa trasy geologiczno-przyrodniczej HISTORIA ZIEMI – rekultywacja północno-wschodniej części kamieniołomu Sadowa Góra w Jaworznie”. Część 2: „Centrum konferencyjno-naukowe w wyrobisku po eksploatacji wapieni i dolomitów – rekultywacja płn-wsch części kamieniołomu Sadowa Góra w Jaworznie”
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: "Stara prochownia - rekultywacja północno-wschodniej części kamieniołomu Sadowa Góra w Jaworznie" i „Budowa trasy geologiczno-przyrodniczej HISTORIA ZIEMI – rekultywacja północno-wschodniej części kamieniołomu Sadowa Góra w Jaworznie”
Beschreibung: "Stara prochownia - rekultywacja północno-wschodniej części kamieniołomu Sadowa Góra w Jaworznie" i „Budowa trasy geologiczno-przyrodniczej HISTORIA ZIEMI – rekultywacja północno-wschodniej części kamieniołomu Sadowa Góra w Jaworznie”. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w Programach funkcjonalno – użytkowych.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45223200 Bauliche Anlagen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: „Centrum konferencyjno-naukowe w wyrobisku po eksploatacji wapieni i dolomitów – rekultywacja północno-wschodniej części kamieniołomu Sadowa Góra w Jaworznie”.
Beschreibung: „Centrum konferencyjno-naukowe w wyrobisku po eksploatacji wapieni i dolomitów – rekultywacja północno-wschodniej części kamieniołomu Sadowa Góra w Jaworznie”. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w Programie funkcjonalno – użytkowym.