22868-2026 - Auftragsänderung
Polen – Orthopädische Ausstattung – dostawy materiałów artroskopowych
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titeldostawy materiałów artroskopowych
Beschreibungdostawy materiałów artroskopowych na zasadach określonych w SWZ i w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung17/ZP/2024
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141700 Orthopädische Ausstattung
5. Los
LosLOT-0000
Titeldostawy materiałów do Artroskopii według załącznika nr 1 do Umowy (pakiet nr 4).
Beschreibungdostawy materiałów do Artroskopii według załącznika nr 1 do Umowy (pakiet nr 4) na zasadach określonych w SWZ i w Załączniku nr 1 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenZgodnie z prawem opcji, niewykonanie przez Zamawiającego umowy w zakresie do 50 % łącznej ceny brutto nie wymaga podania przyczyn i nie stanowi podstawy jego odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy.