228692-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Lärmbelästigungen – I/16 Nová Paka - obchvat - doplnění prověření hlukové zátěže
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelI/16 Nová Paka - obchvat - doplnění prověření hlukové zátěže
BeschreibungPředmětem plnění je měření hluku dle platných metodických pokynů na jednom specifikovaném místě v rámci realizovaného obchvatu Nové Paky v chráněných venkovních prostorech staveb v délce 24 hodin na každém z míst měření, včetně sčítání dopravy. Stavebník povinen závazného stanoviska Krajské hygienické stanice KH kraje, Habrmanova 19, 501 01 Hradec Králové čj. KHSHK 16504/2025/HOK.HK/Ze ze dne 7. července 2025: Tj. Doplnění měření. V průběhu zkušebního provozu je nutné provést/doplnit měření hluku akreditovanou nebo autorizovanou osobou za plného provozu na úseku silnice 1/16, obchvatu Nové Paky v chráněném venkovním prostoru stavby (prostor do vzdálenosti 2 m před částí jejího obvodového pláště, významný z hlediska pronikání hluku zvenčí do chráněného vnitřního prostoru) objektu k bydlení– bytu ve 2.NP Štikovská č.p. 1870, Nová Paka v denní a v noční době.
Vorherige Bekanntmachung758338-2023
Interne Kennung10PT-002055
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90742000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Lärmbelästigungen
5. Los
LosLOT-0001