228733-2026 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Dostawa lekkiego samochodu dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Opocznie w ramach zadania pn. „Ochrona ludności przed zagrożeniami pożarowymi poprzez doposażenie OSP na terenie Gminy Opoczno – etap II”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa lekkiego samochodu dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Opocznie w ramach zadania pn. „Ochrona ludności przed zagrożeniami pożarowymi poprzez doposażenie OSP na terenie Gminy Opoczno – etap II”
Beschreibung: 4.1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pod nazwą: Dostawa lekkiego samochodu dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Opocznie w ramach zadania pn. „Ochrona ludności przed zagrożeniami pożarowymi poprzez doposażenie OSP na terenie Gminy Opoczno – etap II”.4.2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę fabrycznie nowego lekkiego samochodu rozpoznawczo- ratowniczego typu SCRT pick-up z napędem 4x4 wraz z wyposażeniem w sprzęt do rozpoznawania, lokalizowania, monitorowania zagrożeń typu dron na potrzeby Ochotniczej Straży Pożarnej w Opocznie o parametrach technicznych i wyposażeniu opisanych w załączniku nr 1 do SWZ. 4.3. Szczegółowy opis dotyczący przedmiotu zamówienia i jego realizacji określają n/w załączniki: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, który stanowi integralną część SWZ - Załącznik nr 1 do SWZ. 2) Projekt umowy, który stanowi integralną część SWZ - Załącznik nr 2 do SWZ. Numeracja przywołana w ogłoszeniu o zamówieniu jest zgodna z numeracją przyjętą w SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.7.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 4.1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pod nazwą: Dostawa lekkiego samochodu dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Opocznie w ramach zadania pn. „Ochrona ludności przed zagrożeniami pożarowymi poprzez doposażenie OSP na terenie Gminy Opoczno – etap II”. 4.2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę fabrycznie nowego lekkiego samochodu rozpoznawczo- ratowniczego typu SCRT pick-up z napędem 4x4 wraz z wyposażeniem w sprzęt do rozpoznawania, lokalizowania, monitorowania zagrożeń typu dron na potrzeby Ochotniczej Straży Pożarnej w Opocznie o parametrach technicznych i wyposażeniu opisanych w załączniku nr 1 do SWZ. 4.3. Szczegółowy opis dotyczący przedmiotu zamówienia i jego realizacji określają n/w załączniki: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, który stanowi integralną część SWZ - Załącznik nr 1 do SWZ. 2) Projekt umowy, który stanowi integralną część SWZ - Załącznik nr 2 do SWZ. Numeracja przywołana w ogłoszeniu o zamówieniu jest zgodna z numeracją przyjętą w SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42415320 Ausrüstung für Rettungsfahrzeuge