2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie miasta i gminy Wleń w okresie maj 2026 – kwiecień 2027 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi odbierania, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Wleń i ich zagospodarowanie przez okres 12 miesięcy oraz prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) dla mieszkańców Miasta i Gminy Wleń. 3. Usługa odbierania i transportu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie miasta i gminy Wleń, obejmuje: zadanie 1: 1) selektywne odbieranie odpadów komunalnych (zgodnie z obowiązującym w czasie trwania umowy Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie miasta i gminy Wleń – stanowiącym zał. nr 3 do SWZ) następujących frakcji odpadów: a) zmieszanych, niesegregowane odpady komunalne w tym odpady pozostałe po segregowaniu przez mieszkańca, b) papieru, c) metali i tworzyw sztucznych, d) szkła, e) odpadów ulegających biodegradacji, 2) odbiór ww. odpadów komunalnych z odpowiednich pojemników na odpady komunalne, o pojemności określonej w obowiązującym Regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie miasta i gminy Wleń, zgodnie z częstotliwością określoną w załączonym harmonogramie, 3) zagospodarowanie zebranych odpadów komunalnych. 4) organizację i prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów, zwanego dalej PSZOK. Zadanie nr 2: realizacja usługi przeprowadzenia na terenie całej gminy zbiórki objazdowej (obwoźnej) i zagospodarowania odpadów wielkogabarytowych, m.in.: - mebli i innych odpadów wielkogabarytowych, - zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego wyłącznie w postaci: telewizorów, chłodziarek, zamrażarek, pralek, zmywarek, bojlerów, kuchenek elektrycznych, gazowych, inne zgodnie z regulaminem. Ilość zbiórek objazdowych odpadów w ciągu trwania zamówienia: wg zlecenia przez Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: ZP.271.3.2026
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie miasta i gminy Wleń w okresie maj 2026 – kwiecień 2027 r
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na realizacji zadania pod nazwą: „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie miasta i gminy Wleń w okresie maj 2026 – kwiecień 2026 r.”. 2. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi odbierania, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Wleń i ich zagospodarowanie przez okres 12 miesięcy oraz prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) dla mieszkańców Miasta i Gminy Wleń. 3. Usługa odbierania i transportu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie miasta i gminy Wleń, obejmuje: 1) selektywne odbieranie odpadów komunalnych (zgodnie z obowiązującym w czasie trwania umowy Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie miasta i gminy Wleń – stanowiącym zał. nr 3 do SWZ) następujących frakcji odpadów: a) zmieszanych, niesegregowane odpady komunalne w tym odpady pozostałe po segregowaniu przez mieszkańca, b) papieru, c) metali i tworzyw sztucznych, d) szkła, e) odpadów ulegających biodegradacji, 2) odbiór ww. odpadów komunalnych z odpowiednich pojemników na odpady komunalne, o pojemności określonej w obowiązującym Regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie miasta i gminy Wleń, zgodnie z częstotliwością określoną w załączonym harmonogramie, 3) zagospodarowanie zebranych odpadów komunalnych. 4) organizację i prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów, zwanego dalej PSZOK. Zadanie nr 2: realizacja usługi przeprowadzenia na terenie całej gminy zbiórki objazdowej (obwoźnej) i zagospodarowania odpadów wielkogabarytowych, m.in.: - mebli i innych odpadów wielkogabarytowych, - zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego wyłącznie w postaci: telewizorów, chłodziarek, zamrażarek, pralek, zmywarek, bojlerów, kuchenek elektrycznych, gazowych, inne zgodnie z regulaminem. Ilość zbiórek objazdowych odpadów w ciągu trwania zamówienia: wg zlecenia przez Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie Przedmiotu Zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll