228860-2026 - Wettbewerb
Polen – Erdgas – WYKONANIE KOMPLEKSOWEJ DOSTAWY GAZU ZIEMNEGO WYSOKOMETANOWEGO TYPU E NA POTRZEBY GRUPY ZAKUPOWEJ GMINY ZAMOŚĆ
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWYKONANIE KOMPLEKSOWEJ DOSTAWY GAZU ZIEMNEGO WYSOKOMETANOWEGO TYPU E NA POTRZEBY GRUPY ZAKUPOWEJ GMINY ZAMOŚĆ
BeschreibungGmina Zamość oraz jednostki wymienione w zał. nr 1 do SWZ będą zawierać odrębne umowy wynikające z niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na WYKONANIE KOMPLEKSOWEJ DOSTAWY GAZU ZIEMNEGO WYSOKOMETANOWEGO TYPU E NA POTRZEBY GRUPY ZAKUPOWEJ GMINY ZAMOŚĆ dla obiektów wskazanych w zał. nr 1 do SWZ. Dostarczanie gazu będzie się odbywać na podstawie umowy zawierającej postanowienia Szczegółowe informacje dotyczące zawierania umów przez Gminę i jej jednostki organizacyjne zawarte zostały w zał. nr 1 do SWZ. Zamawiający, działa w imieniu własnym oraz na podstawie podpisanego Porozumienia (Porozumienie do wglądu w siedzibie Zamawiającego), w imieniu: • Gminy Jabłonna • Gminy Komarów Osada • Gminy Krasnobród • Gminy Łabunie • Gminy Stary Zamość jak również z jednostkami organizacyjnymi, które wskazane zostały w Załączniku nr 1 do SWZ. Zamówienie – kompleksowa dostaw gazu ziemnego do obiektów wymienionych w załączniku nr 1 do SWZ: 1) Szacunkowe zapotrzebowanie gazu ziemnego w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r. wynosi 13 778 942,00 kWh.
Interne KennungRI.271.12.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65210000 Gasversorgung
5. Los
LosLOT-0001