2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reiniging railvoertuigen, werkplaats en haltes
Beschreibung: Het reinigen van railvoertuigen, werkplaats en haltes. De hoeveelheden zijn opgenomen in bijlage 2 Vraagspecificatie + bijlagen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er is sprake van een dienstverleningsovereenkomst met een initiële looptijd van 4 jaar met een optie tot verlenging met 2 keer 2 jaar, dus in totaal maximaal 8 jaar. Na het verstrijken van deze periode heeft de Aanbestedende dienst de mogelijkheid de Opdracht 2 maal tegen dezelfde voorwaarden te verlengen voor een periode van telkens 2 jaar.
228914-2026 - Mededinging
Nederland – Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten – Reiniging railvoertuigen, werkplaats en haltes
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: