22893-2024 - Ergebnis
Polen – Baureifmachung – „Budowa i rozbudowa drogi łączącej europejski szlak drogowy E-30 z Portem Małaszewicze i linią kolejową E-20” w formule zaprojektuj i wybuduj.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Budowa i rozbudowa drogi łączącej europejski szlak drogowy E-30 z Portem Małaszewicze i linią kolejową E-20” w formule zaprojektuj i wybuduj.
Beschreibung: Planowana inwestycja ma na celu budowę od podstaw nowego odcinka drogi powiatowej oraz rozbudowę istniejących odcinków dróg gminnych i wewnętrznych PKP nadając im jedną kategorię jako droga powiatowa klasy Z (zbiorcza). Droga docelowo ma przebiegać od projektowanego wiaduktu kolejowego nad torem KWK (według odrębnego opracowania realizowanego przez firmę CARGOTOR), który obejmuje dojazd drogi E-30 (DK Nr 2) aż do granicy działki nr 21/57 obręb OO15 Małaszewicze na której zlokalizowanej jest Kolejowe Przejście Graniczne. Zamawiający zastrzega, że w przypadku nie przekazania przez PKP S.A. w terminie do 10 miesięcy od dnia podpisania umowy z Wykonawcą, działek o nr ewid. 21/48, 21/49 i 21/42 obrębu Małaszewicze (stanowiących drogę wewnętrzną PKP), na rzecz jednostki samorządu terytorialnego – Powiatu Bialskiego, zlokalizowanych na odcinku drogi od km 4+300 do km 6+175,50, odcinek ten zostanie wyłączony przez Zamawiającego z realizacji. Zamawiający zastrzega również możliwość wyłączenia z realizacji ww. odcinka drogi tj. od km 4+300 do km 6+175,50, w przypadku braku środków finansowych na realizację całości przedmiotu zamówienia. W takim wypadku należne Wykonawcy wynagrodzenie zostanie pomniejszone o kwotę wskazaną przez Wykonawcę w formularzu ofertowym odnoszącą się do wynagrodzenie za realizację robót budowlanych na odcinku drogi od km 4+300 do km 6+175,50. Postępowanie prowadzone jest w formule zaprojektuj i wybuduj. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Programie Funkcjonalno-Użytkowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: BZ.370.19.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Planowana inwestycja ma na celu budowę od podstaw nowego odcinka drogi powiatowej oraz rozbudowę istniejących odcinków dróg gminnych i wewnętrznych PKP nadając im jedną kategorię jako droga powiatowa klasy Z (zbiorcza). Droga docelowo ma przebiegać od projektowanego wiaduktu kolejowego nad torem KWK (według odrębnego opracowania realizowanego przez firmę CARGOTOR), który obejmuje dojazd drogi E-30 (DK Nr 2) aż do granicy działki nr 21/57 obręb OO15 Małaszewicze na której zlokalizowanej jest Kolejowe Przejście Graniczne. Postępowanie prowadzone jest w formule zaprojektuj i wybuduj. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Programie Funkcjonalno-Użytkowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: BZ.370.29.2023
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111291 Erschließungsarbeiten, 45111300 Abbauarbeiten, 45233140 Straßenarbeiten, 45000000 Bauarbeiten, 45100000 Baureifmachung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45233120 Straßenbauarbeiten, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 45111250 Bodenproben, 71244000 Kalkulation und Überwachung der Kosten