See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na projektové práce pro provoz a údržbu pozemních komunikací
Beschreibung: Rámcová dohoda na projektové práce pro zakázky provozu a údržby staveb pozemních komunikací pro oddělení oprav dálnic. Délka RD: 48 měsíců Počet vybraných dodavatelů, se kterými bude uzavřena RD: 6
Interne Kennung: 01PU-003737
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PD Soubor staveb D1 v km 204,5-261,5
Beschreibung: Na větvích MÚK 230 jsou podélné, příčné i síťové trhliny, značné vyjeté koleje a výtluky. Na větvi MÚK 244 a MÚK 236 vpravo dochází k podélným i příčným trhlinám. V místech dotčených mostů vznikají lokálně vyjeté koleje, propady EMZ na přechodu AB/CB, podélné trhliny v SMA, místy i trhliny síťové. Často se objevují trhliny u závěrů. Na mostech 283..2 a 276..2 je značný pokles předmostí. Dále se vyskytuje koroze zábradlí. Z tohoto důvodu je nutné vypracování projektové dokumentace a zajištění případné inženýrské činnosti pro opravu těchto asfaltových úseků. Součástí této PD bude i návrh nouzových zálivů v km 204,5 a km 205,04 na žádost Policie ČR a návrh oplocení dálnice v úseku D1 km 216-260.
Interne Kennung: 01PU-005218