2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stałe sprzątanie i należyte utrzymanie stanu sanitarno-porządkowego i estetycznego budynków i terenów gminnych administrowanych przez Zakład Lokali i Budynków Komunalnych w Olsztynie z podziałem na dwa zadania
Beschreibung: Stałe sprzątanie i należyte utrzymanie stanu sanitarno-porządkowego i estetycznego budynków i terenów gminnych administrowanych przez Zakład Lokali i Budynków Komunalnych w Olsztynie z podziałem na dwa zadania
Interne Kennung: ZLiBK/ZP-2/03/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: stałe sprzątanie i należyte utrzymanie stanu sanitarno-porządkowego i estetycznego budynków i terenów gminnych wyszczególnionych w załączniku nr 7 do SWZ / będącym jednocześnie załącznikiem nr 1 do umowy / przez 7 dni w tygodniu łącznie z dniami ustawowo wolnymi od pracy zgodnie z: - regulaminami sprzątania budynków i posesji, określającymi sposób i częstotliwość sprzątania stanowiącymi załączniki nr 10a,11a do SWZ / będącymi również załącznikami nr 2 i 3 do umowy - standardami zimowego utrzymania terenów stanowiącymi załącznik nr 9a do SWZ / będącym jednocześnie załącznikiem nr 4 do umowy /.
Interne Kennung: ZLiBK/ZP-2/03/2025 DP 63/02/2025
Menge: 164 479,9 Meter
Los: LOT-0002
Interne Kennung: ZLiBK/ZP-2/03/2025 DP 64/02/2025