See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa drobnego asortymentu laboratoryjnego - części 20
Beschreibung: Dostawa drobnego asortymentu laboratoryjnego - części 20
Interne Kennung: DZ-SZPZ.261.18.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Sitka w formie korków nakładanych na próbówki cytometryczne
Beschreibung: Część 1 - Sitka w formie korków nakładanych na próbówki cytometryczne
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Próbówki, końcówki
Beschreibung: Część 2 - Próbówki, końcówki
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Próbówki, korki, tryskawki, końcówki, pipety Paustera, pisaki
Beschreibung: Część 3 - Próbówki, korki, tryskawki, końcówki, pipety Paustera, pisaki
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Końcówki , próbówk
Beschreibung: Część 4 - Końcówki , próbówki
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - szkiełka mikroskopowe podstawowe, cięte
Beschreibung: Część 5 - szkiełka mikroskopowe podstawowe , cięte
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Końcówki typu Gilson i typu Ependorf
Beschreibung: Część 6 - Końcówki typu Gilson i typu Ependorf
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Drobny asortyment zużywalny
Beschreibung: Część 7 - Drobny asortyment zużywalny
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Płytki 96-dołkowe i film do reakcji RQ-PCR, próbówki 8- stanowiskowe
Beschreibung: Część 8 - Płytki 96-dołkowe i film do reakcji RQ-PCR, próbówki 8- stanowiskowe
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - Płytki titracyjne do testów immunologicznych ELISA
Beschreibung: Część 9 - Płytki titracyjne do testów immunologicznych ELISA
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 - Płytki, folie
Beschreibung: Część 10 - Płytki, folie
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 - Próbówki okrągłodenne z polistyrenu, bez nakrętki
Beschreibung: Część 11 - Próbówki okrągłodenne z polistyrenu, bez nakrętki
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 - Próbówki do PCR 8 - stripes (0,2 ml)
Beschreibung: Część 12 - Próbówki do PCR 8 - stripes (0,2 ml)
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 - Próbówki 10-11 ml do inkubacji
Beschreibung: Część 13 - Próbówki 10-11 ml do inkubacji
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 - Szkiełka, pudełka do szkiełek
Beschreibung: Część 14 - Szkiełka, pudełka do szkiełek
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 - Ostrza do mikrotomu, pęsety, nożyczki, uchwyt do ostrzy
Beschreibung: Część 15 - Ostrza do mikrotomu, pęsety, nożyczki, uchwyt do ostrzy
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 - Kolumna do analiz metodą HPLC
Beschreibung: Część 16 - Kolumna do analiz metodą HPLC
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 - Strzykawki mikrolitrowe o obj. 50 ul do chromatografi cieczowej
Beschreibung: Część 17 - Strzykawki mikrolitrowe o obj. 50 ul do chromatografi cieczowej
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 - Końcówki ID- Tips
Beschreibung: Część 18 - Końcówki ID- Tips
Los: LOT-0019
Titel: Część 19 - Płytki V- denne 96 - dołkowe
Beschreibung: Część 19 - Płytki V- denne 96 - dołkowe
Los: LOT-0020
Titel: Część 20 - Końcówki, próbówki
Beschreibung: Część 20 - Końcówki, próbówki