229080-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Wartung von Straßenbeleuchtungen – Raamovereenkomst renovatie en onderhoud Openbare verlichting Zeewolde
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst renovatie en onderhoud Openbare verlichting Zeewolde
Beschreibung: De aanbestedingsleidraad voor de aanbesteding “ Renoveren en onderhouden van de openbare verlichting in gemeente Zeewolde” verschaft u inzicht in de inhoud van de opdracht, de geschiktheidseisen die worden gesteld aan u als ondernemer. Tevens bevat de leidraad de inhoudelijke criteria ter bepaling van de beste aanbieding alsmede de eisen die worden gesteld aan de uitvoering van de opdracht en de van toepassing zijnde contractuele voorwaarden. Ook wordt aangegeven wanneer en welke documenten u dient te overleggen voor deze aanbesteding. Het doel van deze aanbesteding is een geschikte partij te contractueren voor het renoveren en onderhouden van de openbare verlichting in gemeente Zeewolde. De gevolgde procedure betreft een Europese openbare procedure. Deze aanbesteding geschiedt geheel digitaal via Mercell. Inschrijvers dienen ten behoeve van de voorbereiding van hun Inschrijving grondig kennis te nemen van alle informatie die in deze aanbestedingsleidraad en bijbehorende bijlagen is opgenomen.
Interne Kennung: T113080
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928510 Straßenbeleuchtungsmasten, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0000