2. Verfahren
Verfahren
Titel: Geïntegreerde SaaS-oplossing Personeels- en Salarisadministratie (HRM) en Financiële administratie
Beschreibung: Geïntegreerde SaaS-oplossing Personeels- en Salarisadministratie (HRM) en Financiële administratie voor de GGD Drenthe en Veiligheidsregio Drenthe en inhuur salarisadministratie behoeve van GGD Drenthe zie aanbesteding leidraad
Interne Kennung: 2026/240226wma
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79211110 Lohn- und Gehaltsabrechnung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1