2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup i rozszerzenie licencji na oprogramowania w ramach projektu pn. ,,Rozwój usług cyfrowych w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi"; Numer wniosku: KPOD.07.03-IP.10-0115/25; objętego wsparciem w ramach KRAJOWEGO PLANU ODBUDOWY I ZWIĘKSZANIA ODPORNOŚCI Inwestycja 01.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług ...
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania jest zakup oprogramowania: Pakiet 1. Nazwa pakietu : Zakup i rozszerzenie licencji na istniejące oprogramowania do monitorowania i zarzadzania i Backupu zasobów sieciowych szpitala, Pakiet 2. Nazwa Pakietu : Rozszerzenie licencji na oprogramowanie do kontroli dostępu do sieci zgodnie z warunkami określonymi w dokumentach niniejszego zamówienia, w tym w szczególności „Formularzu asortymentowo-cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) i „Opisie Przedmiotu Zamówienia ” (załącznik nr 1a do Formularza Oferty).
Interne Kennung: 53/PN/ZP/D/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający skraca termin składania ofert z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy. Postępowanie o udzielenie zamówienia na: „Zakup i rozszerzenie licencji na oprogramowania w ramach projektu pn. ,,Rozwój usług cyfrowych w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi"; Numer wniosku: KPOD.07.03-IP.10-0115/25; objętego wsparciem w ramach KRAJOWEGO PLANU ODBUDOWY I ZWIĘKSZANIA ODPORNOŚCI Inwestycja 01.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia" będąca elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia" w wyniku naboru KPOD.07.03-IP.10-001/25. W tym przypadku część „Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala" oraz „Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy” prowadzone uprzednio w trybie przetargu nieograniczonego nr sprawy 10/PN/ZP/D/2026 pod nazwą: „Zakup i rozszerzenie licencji na oprogramowania w ramach projektu pn. ,,Rozwój usług cyfrowych w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi"; Numer wniosku: KPOD.07.03-IP.10-0115/25; objętego wsparciem w ramach KRAJOWEGO PLANU ODBUDOWY I ZWIĘKSZANIA ODPORNOŚCI Inwestycja 01.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia" będąca elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia" w wyniku naboru KPOD.07.03-IP.10-001/25. W tym przypadku część „Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala" oraz „Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy” – zostało unieważnione w trybie art. 255 pkt 3 PZP, ponieważ ceny ofert z najniższą ceną przewyższały, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Dostawa stanowiąca przedmiot zamówienia jest współfinansowana ze środków unijnych w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), a termin realizacji projektu na dzień przesłania ogłoszenia o zamówieniu to 29.05.2026 r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania jest zakup oprogramowania: Pakiet 1. Nazwa pakietu : Zakup i rozszerzenie licencji na istniejące oprogramowania do monitorowania i zarzadzania i Backupu zasobów sieciowych szpitala, zgodnie z warunkami określonymi w dokumentach niniejszego zamówienia, w tym w szczególności „Formularzu asortymentowo-cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) i „Opisie Przedmiotu Zamówienia ” (załącznik nr 1a do Formularza Oferty).
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania jest zakup oprogramowania: Pakiet 2. Nazwa Pakietu : Rozszerzenie licencji na oprogramowanie do kontroli dostępu do sieci zgodnie z warunkami określonymi w dokumentach niniejszego zamówienia, w tym w szczególności „Formularzu asortymentowo-cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) i „Opisie Przedmiotu Zamówienia ” (załącznik nr 1a do Formularza Oferty).