See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie robót budowlano - montażowych związanych z przebudową sieci gazowej w ramach przedsięwzięcia inwestycyjnego (Projektu) pn. „Modernizacja sieci gazowej na terenie aglomeracji Częstochowskiej” w podziale na 3 części.
Beschreibung: Wykonanie robót budowlano - montażowych związanych z przebudową sieci gazowej w ramach przedsięwzięcia inwestycyjnego (Projektu) pn.:„Modernizacja sieci gazowej na terenie aglomeracji Częstochowskiej” .
Vorherige Bekanntmachung: 814752-2025
Interne Kennung: 2025/W100/WUP-000101
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231220 Bauarbeiten für Gasfernleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231100 Bauarbeiten für Rohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1- Myszków w rejonie ulic Korczaka, Lotniczej, Wojska Polskiego, Dywizjonu 303
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie robót budowlano-montażowych związanych z przebudową, dokonaniem niezbędnych sprawdzeń i rozruchów oraz oddaniem do użytkowania gazociągu z przyłączami w miejscowości Myszków w rejonie ulic Korczaka, Lotniczej, Wojska Polskiego, Dywizjonu 303 (Roboty), zgodnie z dokumentacją projektową (Projekt), co łącznie stanowić będzie przedmiot Umowy (Przedmiot Umowy). Przedmiotowe zamówienie jest częścią projektu: „Modernizacja sieci gazowej na terenie Aglomeracji Częstochowskiej”. Przedmiot Umowy obejmuje w szczególności: 1) przebudowę: a) Typ obiektu: Gazociąg z przyłączami b) Lokalizacja: Myszków c) Długość sieci – podana długość planowanego gazociągu jest ilością szacunkową i może ulec zmianie w przypadku zmiany uwarunkowań formalno-prawnych i/lub środowiskowych; Strony oświadczają, iż zwiększenie lub zmniejszenie długości gazociągu do 1,5% nie będzie skutkowało zmianą wynagrodzenia Wykonawcy. • Gazociąg śr/c Dz 160 PE 100 SDR 17,6 RC o długości L= 409,1mb • Gazociąg śr/c Dz 125 PE 100 SDR 17,6 RC o długości L= 54,7mb • Gazociąg śr/c Dz 63 PE 100 SDR 11 RC o długości L= 1897,7mb • Gazociąg śr/c Dz 40 PE 100 SDR 11 RC o długości L = 4mb • Gazociąg śr/c Dz 32 PE 100 SDR 11 RC o długości L= 91,7mb • Przyłącza gazu 137 szt. w tym przepięcia o długości L = 2026,8mb 2) dostawę mediów rozruchowych – jeżeli są wymagane, 3) wykonanie prac towarzyszących budowie / przebudowie, o której mowa w pkt 1) 4) fizyczną likwidację starych przyłączy gazu na trasie przebudowywanego gazociągu i zaślepienie starych odciętych przyłączy poza granicą działki. 5) wykonanie niezbędnych prób i sprawdzeń do wydania Pozwoleń na Użytkowanie. 6) wykonanie nagazowania gazociągu oraz przeprowadzenia rozruchu Inwestycji zgodnie z procedurą PSG. 7) uzyskanie w imieniu Zamawiającego ostatecznych decyzji Pozwoleń na Użytkowanie. 8) przekazanie do eksploatacji gazociągu wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsługi 9) przeprowadzenie prób ciśnieniowych. 10) przeprowadzenie prac przełączeniowych i uruchomienie gazociągu. 11) opracowanie dokumentacji odbiorowej i powykonawczej. 12) Wykonawca opracuje Instrukcję Technologiczną Spawania (WPS) zgodnie z normami PN-EN 15609 lub równoważną, którą należy uzgodnić u przedstawiciela Zamawiającego. oraz: • dostawę i montaż Tablicy informacyjnej w ilości – 1 szt. Uwagi dotyczące tablicy informacyjnej: Niezwłocznie po podpisaniu Umowy, dostawa i montaż tablicy informacyjnej FEnIKS muszą odpowiadać poniższym zaleceniom: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż tablicy informacyjnej o wymiarach 240/120 cm zlokalizowanej w miejscach wskazanych przez Zamawiającego – 1 szt. Wykonana tablica ma być jednostronna. Tablica wolnostojąca na dwóch nogach (profil zamknięty zaślepiony z góry), zawieszona na dwóch słupkach stalowych posadowionych w gruncie wykonanych z profili zamkniętych połączonych stelażem zapewniającym odpowiednią sztywność i stabilność konstrukcji, na których zamontowana będzie tablica oraz jej mocowanie. Mocowanie tablicy powinno zapewnić dobra widoczność zamieszczonej treści graficzno-informacyjnej na nadruku oraz nienaruszalności stanu tablicy. Materiał tablicy: tablica powinna być wykonana z trwałego materiału w technologii odpornej na działanie warunków atmosferycznych, gwarantującej trwałość, czytelność informacji oraz wysoki poziom estetyczny tablicy przez okres realizacji inwestycji jak również minimum 5 lat okresu trwałości. Projekt graficzny powierzchni informacyjnej Wykonawca przedłoży w formie elektronicznej Zamawiającemu do akceptacji. Zamawiający zaakceptuje otrzymany projekt graficzny albo przekaże Wykonawcy uwagi do projektu w terminie 10 dni roboczych od dnia otrzymania. W przypadku zgłoszenia przez Zamawiającego uwag do projektu graficznego Wykonawca ma obowiązek uwzględnić te uwagi i przedstawić Zamawiającemu poprawionego projektu celem uzyskania ostatecznej akceptacji w terminie nie dłuższym niż 3 dni robocze. Wysokość dolnej krawędzi tablicy nie mniej niż 200 cm powyżej poziomu gruntu. Elementy konstrukcyjne, na których zamontowane będą tablice oraz ich mocowania muszą gwarantować bezpieczeństwo dla ludzi i mienia znajdującego się w ich sąsiedztwie. Formalności związane z posadowieniem tablicy dopełni Wykonawca; koszty związanie z opłatą za posadowienie i utrzymanie tablicy w okresie realizacji Umowy ponosi Wykonawca. -Dostawę i montaż oświetlenia solarnego tablicy informacyjnej FEnIKS: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż oświetlenia LED tablicy informacyjnej o wymiarach 240/120 cm zlokalizowanej w miejscach wskazanych przez Zamawiającego – 1 szt. Formalności związane z posadowieniem tablicy dopełni Wykonawca; koszty związanie z opłatą za posadowienie i utrzymanie tablicy w okresie realizacji Umowy ponosi Wykonawca.
Interne Kennung: 2025/W100/WUP-000101 część 1
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Myszków w rejonie ulic Krasickiego, Storczykowej, Goździkowej, Zawilcowej, Karmelowej, Chabrowej, Tulipanowej.
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie robót budowlano-montażowych związanych z przebudową, dokonaniem niezbędnych sprawdzeń i rozruchów oraz oddaniem do użytkowania gazociągu z przyłączami w miejscowości Myszków w rejonie ulic Krasickiego, Storczykowej, Goździkowej, Zawilcowej, Karmelowej, Chabrowej, Tulipanowej (Roboty), zgodnie z dokumentacją projektową (Projekt), co łącznie stanowić będzie przedmiot Umowy (Przedmiot Umowy). Przedmiotowe zamówienie jest częścią projektu: „Modernizacja sieci gazowej na terenie Aglomeracji Częstochowskiej”. Przedmiot Umowy obejmuje w szczególności: 1) przebudowę: a) Typ obiektu: Gazociąg z przyłączami b) Lokalizacja: Myszków c) Długość sieci – podana długość planowanego gazociągu jest ilością szacunkową i może ulec zmianie w przypadku zmiany uwarunkowań formalno-prawnych i/lub środowiskowych; Strony oświadczają, iż zwiększenie lub zmniejszenie długości gazociągu do 1,5% nie będzie skutkowało zmianą wynagrodzenia Wykonawcy. • Gazociąg śr/c Dz 110 PE 100 SDR 17,6 RC o długości L= 17,5mb • Gazociąg śr/c Dz 90 PE 100 SDR 17,6 RC o długości L= 500,5mb • Gazociąg śr/c Dz 63 PE 100 SDR 11 RC o długości L= 1559,5mb • Gazociąg śr/c Dz 40 PE 100 SDR 11 RC o długości L = 77,5mb • Gazociąg śr/c Dz 32 PE 100 SDR 11 RC o długości L= 22,5mb • Przyłącza gazu 84 szt. w tym przepięcia o długości L = 2026mb 2) dostawę mediów rozruchowych – jeżeli są wymagane, 3) wykonanie prac towarzyszących budowie / przebudowie, o której mowa w pkt 1) 4) fizyczną likwidację starych przyłączy gazu na trasie przebudowywanego gazociągu i zaślepienie starych odciętych przyłączy poza granicą działki. 5) wykonanie niezbędnych prób i sprawdzeń do wydania Pozwoleń na Użytkowanie. 6) wykonanie nagazowania gazociągu oraz przeprowadzenia rozruchu Inwestycji zgodnie z procedurą PSG. 7) uzyskanie w imieniu Zamawiającego ostatecznych decyzji Pozwoleń na Użytkowanie. 8) przekazanie do eksploatacji gazociągu wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsługi) 9) przeprowadzenie prób ciśnieniowych. 10) przeprowadzenie prac przełączeniowych i uruchomienie gazociągu. 11) opracowanie dokumentacji odbiorowej i powykonawczej. 12) Wykonawca opracuje Instrukcję Technologiczną Spawania (WPS) zgodnie z normami PN-EN 15609 lub równoważną, którą należy uzgodnić u przedstawiciela Zamawiającego.
Interne Kennung: 2025/W100/WUP-000101 część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Myszków w rejonie ulicy Jedwabnej.
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie robót budowlano-montażowych związanych z przebudową, dokonaniem niezbędnych sprawdzeń i rozruchów oraz oddaniem do użytkowania gazociągu z przyłączami w miejscowości Myszków w rejonie ulicy Jedwabnej (Roboty), zgodnie z dokumentacją projektową (Projekt), co łącznie stanowić będzie przedmiot Umowy (Przedmiot Umowy). Przedmiotowe zamówienie jest częścią projektu: „Modernizacja sieci gazowej na terenie Aglomeracji Częstochowskiej”. Przedmiot Umowy obejmuje w szczególności: 1) przebudowę: a) Typ obiektu: Gazociąg z przyłączami b) Lokalizacja: Myszków c) Długość sieci – podana długość planowanego gazociągu jest ilością szacunkową i może ulec zmianie w przypadku zmiany uwarunkowań formalno-prawnych i/lub środowiskowych; Strony oświadczają, iż zwiększenie lub zmniejszenie długości gazociągu do 1,5% nie będzie skutkowało zmianą wynagrodzenia Wykonawcy. • Gazociąg śr/c Dz 225 PE 100 SDR 17,6 RC o długości L= 841,5mb • Gazociąg śr/c Dz 63 PE 100 SDR 11 RC o długości L=1mb • Gazociąg śr/c Dz 40 PE 100 SDR 11 RC o długości L= 1074mb • Gazociąg śr/c Dz 32 PE 100 SDR 11 RC o długości L= 166mb • Przyłącza gazu 89 szt. w tym przepięcia o długości L = 1067,5mb 2) dostawę mediów rozruchowych – jeżeli są wymagane, 3) wykonanie prac towarzyszących budowie / przebudowie, o której mowa w pkt 1) 4) fizyczną likwidację starych przyłączy gazu na trasie przebudowywanego gazociągu i zaślepienie starych odciętych przyłączy poza granicą działki. 5) Wykonanie niezbędnych prób i sprawdzeń do wydania Pozwoleń na Użytkowanie. 6) Wykonanie nagazowania gazociągu oraz przeprowadzenia rozruchu Inwestycji zgodnie z procedurą PSG. 7) Uzyskanie w imieniu Zamawiającego ostatecznych decyzji Pozwoleń na Użytkowanie. 8) Przekazanie do eksploatacji gazociągu wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsługi) 9) Przeprowadzenie prób ciśnieniowych. 10) Przeprowadzenie prac przełączeniowych i uruchomienie gazociągu. 11) Opracowanie dokumentacji odbiorowej i powykonawczej. 12) Wykonawca opracuje Instrukcję Technologiczną Spawania (WPS) zgodnie z normami PN-EN 15609 lub równoważną, którą należy uzgodnić u przedstawiciela Zamawiającego.
Interne Kennung: 2025/W100/WUP-000101część 3