229115-2025 - Ergebnis
Tschechien – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Podpora a rozvoj digitální transformace Úřadu vlády v letech 2024–2028
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPodpora a rozvoj digitální transformace Úřadu vlády v letech 2024–2028
BeschreibungÚčelem této nadlimitní veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody s vybraným dodavatelem, na jejímž základě dojde k poskytování služeb poskytující technickou podporu a rozvoj technologií Microsoft Zadavatele. Oblasti poskytování služeb jsou definované ve vzoru Rámcové dohody. V roce 2024 bude největší důraz kladen na oblast bezpečnostní analýzy technického stavu prostředí M365 a MS Azure a přesun poštovních služeb z platformy HCL Notes/Domino a implementaci dalších služeb s cílem modernizace aplikačního portfolia Úřadu vlády. Z důvodu přechodu na novou emailovou platformu je pro Úřad vlády klíčové zajištění technické podpory služeb Microsoft a zároveň dostatečné proškolení všech uživatelů a správců nových služeb, tak jak budou postupně uvolňovány k používání.
Interne Kennung5400/2024-UVCR-2
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 80533000 Einführung und Ausbildung im Umgang mit Computern, 72600000 Computerunterstützung und -beratung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZměna sazby DPH Inflační doložka Změna dodavatele - Změna dodavatele v případě společné účasti dodavatelů, - Změna dodavatele v ostatních případech