2. Verfahren
Verfahren
Titel: UK 1.LF - Dynamický nákupní systém na dodávky hlubokomrazících boxů
Beschreibung: Konkrétním předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS budou dodávky laboratorních mrazících boxů a mrazících zařízení a hlubokomrazících boxů, a to např. skříňových mrazicích boxů, pultových hlubokomrazících boxů, skříňových hlubokomrazících boxů, laboratorních hlubokomrazících boxů, kryogenních mrazicích boxů. Účel použití: Pro dlouhodobé skladování biologických vzorků, materiálů jako jsou buňky, tkáně, krevní vzorky a další citlivé materiály, které vyžadují extrémně nízké teploty nebo stabilní a velmi nízké teploty. Umožňují bezpečné skladování chemikálií a reagencií, které by mohly být nestabilní nebo degradovat při vyšších teplotách. Místo použití: Vědecké a výzkumné laboratoře veřejné vysoké školy 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy.
Interne Kennung: UK1LF/193374/2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42513100 Tiefkühlvorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001