2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky IT vybavení pro OU
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v dynamickém nákupním systému bude za zadavatelem stanovených obchodních podmínek dodávka IT vybavení definovaného CPV kódy uvedenými v čl. 3.2. této zadávací dokumentace. Součástí dodávek v rámci jednotlivých zadávaných veřejných zakázek může být i montáž, uvedení do provozu v místě plnění a předání dokladů, které se ke zboží vztahují. Podrobně bude předmět jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS, včetně technických, obchodních a smluvních podmínek, vymezen vždy ve výzvě k podání nabídek ve smyslu § 141 zákona. Dílčí veřejné zakázky mohou být financovány z Operačních programů financovaných z prostředků EU. Tato skutečnost bude uvedena v zadávací dokumentaci dílčích veřejných zakázek v zavedeném DNS.
Vorherige Bekanntmachung: 705543-2023
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dynamický nákupní systém
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware), 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer, 30214000 Arbeitsplätze, 30216000 Magnetische oder optische Leser, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30216130 Strichcodeleser, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 30232000 Peripheriegeräte, 30232110 Laserdrucker, 30232150 Tintenstrahldrucker, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 30234000 Speichermedien, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 32422000 Netzkomponenten, 48624000 Betriebssystemsoftwarepaket für Personalcomputer (PC), 48820000 Server, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nákup IT vybavení 001-2025
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka IT vybavení pro Ostravskou univerzitu. Výčet požadovaného IT vybavení včetně technické specifikace a požadovaného množství je uveden v Příloze č. 2 – Technické specifikaci. Zadavatel nepožaduje po dodavateli předložení seznamu konkrétního nabízeného plnění v nabídce. Dodavatel pouze ocení jednotlivé položky v položkovém rozpočtu a podáním nabídky plně a bez výhrad akceptuje splnění všech zadavatelem požadovaných parametrů uvedených v Příloze č. 2 – Technické specifikaci předmětu plnění. Bližší podrobnosti vztahující se k předmětu veřejné zakázky jsou uvedeny ve výzvě a jejich přílohách.
Interne Kennung: Nákup IT vybavení 001-2025
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 30234000 Speichermedien, 30232110 Laserdrucker
Los: LOT-0002
Titel: Nákup IT vybavení 003-2025
Interne Kennung: Nákup IT vybavení 003-2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 30213200 Tablettcomputer, 30232110 Laserdrucker, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30234000 Speichermedien, 30213100 Tragbare Computer