See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabycie prawa do korzystania z oprogramowania do koordynacji rozkładów lotów poprzez udzielenie licencji w modelu SAAS.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest nabycie prawa do korzystania z oprogramowania do koordynacji rozkładów lotów poprzez udzielenie licencji w modelu SaaS. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (SOPZ) znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 107915-2026
Interne Kennung: 008/MZP/2026/P/JNI
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48131000 Softwarepaket für Luftverkehrsbodendienste
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Nabycie prawa do korzystania z oprogramowania do koordynacji rozkładów lotów poprzez udzielenie licencji w modelu SAAS
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji zgodnie z poniższymi zasadami: 1. prawo opcji polega na przeprowadzeniu szkoleń na zasadach określonych w SOPZ; 2. Zamawiający skorzysta z uprawnień objętych prawem opcji (uruchomi ją) w terminie obowiązywania umowy na warunkach określonych w niniejszym SWZ i zawartej umowie; 3. warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania z prawa opcji. Oświadczenie takie może być złożone w dowolnym momencie w trakcie obowiązywania umowy; 4. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z części opcji; 5. skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy; 6. zamówienie objęte prawem opcji jest uprawnieniem Zamawiającego i nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia, w tym roszczenie z tytułu utraconych korzyści.