229229-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Softwarepaket und Informationssysteme – Identity management (IDM) FN HK 2024
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelIdentity management (IDM) FN HK 2024
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je generační obměna a rozšíření funkcionalit systému Identity Managementu (IDM) se zárukou minimálně 12 měsíců. Realizace zakázky je možná formou aktualizace stávajícího systému IDM nebo jeho výměnou, nedílnou součástí dodávky je i propojení IDM systému s ostatními systémy ve FN HK jak je uvedeno v příloze č. 1 zadávací dokumentace - „Popis stávajícího a požadovaného stavu IDM“. Dále je předmětem plnění zajištění školení na správu a konfiguraci nabízeného systému viz Příloha č. 1. Předmětem veřejné zakázky je dále rozšířená podpora dodaného předmětu plnění v délce maximálně 48 měsíců od skončení záruky (při předpokládané délce záruky dodaného předmětu plnění 12 měsíců, součet doby poskytování záruky a rozšířené záruky na dodávaný IDM systém činí maximálně 60 měsíců). Součástí předmětu plnění je zároveň zajištění servisní podpory dodaného předmětu plnění po dobu 60 měsíců od doby jeho akceptace, v minimálním rozsahu 4 hodiny měsíčně.
Interne Kennung60/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s ustavením § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje možnost v době platnosti a účinnosti servisní smlouvy požadovat od vybraného dodavatele práce nad rámec sjednané podpory (vyhrazená změna závazku), definované v příloze č. 5 – Cenová nabídka. Předpokládaná hodnota této vyhrazené změny závazku činí 2 419 324,- Kč bez DPH.