See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: raamcontract onderhoud en depannage liften patrimonium Tuinwijk
Beschreibung: raamcontract onderhoud en depannage liften patrimonium Tuinwijk
Interne Kennung: Tuinwijk cvba-PPP0MP-806/3002/2023/100-F02__2*
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Tuinwijk cvba-PPP0MP-806/3002/2023/100-F02__2* - 1
Beschreibung: onderhoud en depannage liften
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Andere procedure in één fase
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50750000 Liftonderhoud
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1