2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projectmanagementdiensten Sloop en Nieuwbouw Openbare Basisschool Dolfijn
Beschreibung: Voor u ligt de selectieleidraad voor het selecteren van een partij voor het uitvoeren van het projectmanagement voor de sloop en de nieuwbouw van de openbare basisschool Dolfijn in Driebergen-Rijsenburg. Onderhavige selectieleidraad verstrekt Gegadigden informatie over de inhoud van de gevraagde diensten en de gehanteerde aanbestedingsprocedure. zie leidraad
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Projectmanagementdiensten Dolfijn
Beschreibung: Zie leidraad
Interne Kennung: 1