2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organisatie buitenschoolse kinderopvang (BOA-decreet)
Beschreibung: Organisatie buitenschoolse kinderopvang (BOA-decreet)
Interne Kennung: 2026xxxx
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75200000 Kommunale Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026BOA - 1
Interne Kennung: 1