See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Administrowanie, bieżące utrzymanie oraz eksploatacja oczyszczalni ścieków wraz z przepompowniami i siecią kanalizacji sanitarnej w Gminie Woźniki
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) administrowanie, bieżące utrzymanie oraz eksploatacja oczyszczalni ścieków wraz z przepompowniami i siecią kanalizacji sanitarnej. 2) całodobowa i bezawaryjna obsługa oczyszczalni ścieków wraz z przepompowniami i siecią kanalizacji sanitarnej. 3) konserwacja urządzeń, usuwanie awarii i usterek oraz dbałość o stan techniczny oczyszczalni ścieków wraz z przepompowniami i siecią kanalizacji sanitarnej. Administrowanie oraz eksploatacja powinna odbywać się zgodnie z instrukcja technologiczną i eksploatacyjną oraz parametrami określonymi w pozwoleniu wodno-prawnym.
Interne Kennung: FZ.271.1.15.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001